پیام شورای اسلامی

بنام خدا
م
م
سیره پیامبر اسلام(ص) نشان می‌دهد که انسان ها به هر میزان عالم، عاقل، مدبر، مدیر و آینده‌نگر که باشند به تنهایی نمی‌توانند نظرهایی کامل ارائه کنند و لذا باید با صاحبنظران مشورت و پس از آن با توکل به خدا اقدام به عمل کنند.
هدف از تشکیل شورا این است که بعد از انتخاب شدن همه، ذهن را از منافع شخصی، حزبی و قومی خالی کنیم و با همه توان، برای خدمت به مردم و کشور بیندیشیم و تلاش کنیم.افتخار ما در منطقه این است که امور روستا را با مشورت و عقل و خرد جمعی به پیش بریم.
و روستا را با رأی مردم اداره، و راهمان را با مسیر الهی و قرآنی مشخص می‌کنیم. با تأکید بر اینکه مشکلات روستا باید با کمک و مشارکت مردم حل شود، شوراهای اسلامی شهر و روستا ، سرمایه بزرگی است که تحفه گرانقدر نظام جمهوری اسلامی به مردم بوده و  عدالت یکی از مهم‌ترین اهداف شوراهاست تا به این واسطه بتوانند بر نحوه اجرای درست برنامه‌های اقتصادی، اجتماعی، درمانی و فرهنگی اشراف و نظارت داشته باشند.ما ردر این مسیر سخت نیازمند یاری سبزتان هستیم تا با تکیه بر الطاف الهی و با مشارکت مردم بتوانیم بیش از پیش در رشد و اعتلای روستای خود موفق و کوشا باشیم.
ارلالطز
و ماتوفیقی الا بالله
شورای اسلامی روستا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

بیست + هجده =

فهرست